Aktualności

20 Mar

Domki Ozonowane!

Już od tego sezonu 2019 Solaris idzie krok na przód. Podwyższamy standard naszych usług. Każdy domek przed sezonem jest ozonowany profesjonalnym urządzeniem. To jednak nie koniec. W trakcie sezonu domki będą regularnie odświeżane ozonem. Chcemy aby każdy mógł poczuć, że jest dla nas ważny.
4 Lut

Pakiet dla dwojga 2019!

Pakiet dla dwojga! Specjalna promocja !!! 100 zł za noc!!! *PROMOCJA OBEJMUJE REZERWACJE NA MINIMUM 3 DNI (2 NOCE) W MIESIĄCU MAJ, CZERWIEC I WRZESIEN! *Cena nie zawiera dodatkowych opłat takich jak opłata klimatyczna oraz opłata za prąd. PODCZAS REZERWACJI W OKIENKU KOD RABATOWY PROSIMY O WPISANIE KODU RABATOWEGO. domek dla 2 osób 100 zł za dobę (z kodem Kwiecien2 – wpisywanym podczas rezerwacji) od 26.04 do 30.06 domek dla 2 osób 100 zł za dobę (z kodem Maj2 – wpisywanym podczas rezerwacji) od 05.05 do 31.05 domek dla 2 osób 100 zł za dobę (z kodem Czerwiec2- wpisywanym podczas...
Zobacz więcej
27 Sie

Pakiet dla dwojga

Specjalna promocja !!! 100 zł za noc!!! *PROMOCJA OBEJMUJE REZERWACJE NA MINIMUM 3 DNI (2 NOCE) W MIESIĄCU WRZESIEŃ! *Cena nie zawiera dodatkowych opłat takich jak opłata klimatyczna oraz opłata za prąd. PODCZAS REZERWACJI W OKIENKU „UWAGI DODATKOWE” PROSIMY WPISAĆ HASŁO „Wrzesien2”
18 Kwi

Ruszamy i zapraszamy-Ośrodek wypoczynkowy Solaris

Czyż ta pogoda nie przyprawia nas o zawrót głowy?:) Czyż nie zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu? Jeśli uwielbiasz spacery po plaży czy też lesie, Ośrodek wypoczynowy Solaris jest już gotowy na przyjecie gości. Czekamy również na Was:)