Pare słów o nas

Co nas wyróznia?

Zadowolenie klientów

Naszym celem jest nie tylko zadowolenie naszych klientów. Robimy wszystko co w naszej mocy by wracali do nas przy każdej możliwej okazji.

Atrakcje

W pobliżu Ośrodka „Solaris” znajduje sięboisko sportowe, obiekt sportowy typu „Orlik” oraz wypożyczalnia i serwis rowerowy w prawdziwym Europejskim standardzie.
Wszystkim naszym gościom zapewniamy 10% zniżkę w smażalni ryb „Barakuda”, która słynie z wyjątkowo zdrowych i smacznych posiłków takich jak rybka przyrządzana bez tłuszczu i bez panierki.

Konkurencyjne Ceny

Do morza jest 1100 metrów – 20 minut pieszo. 120 m od centrum miejscowości, bezpłatne WI-FI, mnóstwo atrakcji dla dzieci takich jak Plac zabaw, piaskownica, Domek na drzewie powoduje ze rodzice odpoczywają a ich pociechy zajęte zabawą spędzają czynnie czas. Wieczorem grille dopełniają magie wakacyjnego urlopu.

To wszystko w tak atrakcyjnych cenach.

Bezpieczeństwo

Ośrodek „Solaris” to 4000 m2 w pełni ogrodzonego i monitorowanego obiektu, który dzięki temu podwyższa komfort bezpieczeństwa.

Jeszcze zastanawiasz się nad rezerwacją?

Nie zwlekaj!

Nasz Rodzinny Ośrodek jest wymarzonym miejscem na wypoczynek rodziców z dziećmi. Mnóstwo atrakcji dla dzieci takich jak Plac zabaw, piaskownica, Domek na drzewie powoduje ze rodzice odpoczywają a ich pociechy zajęte zabawą spędzają czynnie czas. Wieczorem grille dopełniają magie wakacyjnego urlopu.

Mapka Ośrodka

Północ znajduje się przy recepcji.